poniedziałek, 3 września 2012

Pokaż, ile miejsca bieganie zajmuje w Twoim życiu!


Kilka miesięcy temu kilku biegaczy blogaczy, do których lubię zaglądać (Emilia, Paweł, Magda, Tete) pokazało jaką część ich przestrzeni prywatnej zamieszkuje bieganie. Czytając wtedy te wpisy myślałam sobie, że u mnie nie jest tak „źle”. Jedna para butów (no dobra - trzy, ale biegam w jednych), jeden Garmin, jeden IPod i dalej po jeden: legginsy długie, krótkie, koszulka, top, bluza, kurtka, rękawiczki. No i na koniec też jeden -  medal. Od zeszłej soboty medale są dwa. Prawie nic się nie zmieniło, miejsca wiele więcej na kuchennej rurce z gazu nie zajmują, ale wiecie, że prawie robi wielką różnicę… Bo nagle potrafię zrezygnować z kieliszka (albo dwóch) ulubionego wina, bo jutro trening, poranna prasówka już nie zaczyna się od TVN24 czy FB, ale od nowych wpisów na blogach lub bieganie.pl, a jedyny shopping jaki mnie kręci to ten w sklepach sportowych. Wow! A dziś przyszła paczka z mojej ulubionej księgarni:I to jest najlepsza ilustracja ukazująca, jakie miejsce zajmuje bieganie w moim życiu, skoro zdominowało przesyłkę książkową bibliofila, a do niedawna wydawało mi się, że to czytać lubię najbardziej. Chyba jednak nie.

5 komentarzy:

 1. Nono, rozkręcasz się :) U mnie już dwie pary butów (przy czym jedna zabiegana na śmierć, więc nie wiem, czy się liczy :P) a ubrania fitnessowo-biegowe to mój najczęstszy cel zakupów ostatnio ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny zestaw książek :) Urodzonych biegaczy czyta się jednym tchem.

  Przyjemniej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 3. W ostatniej części twojego wpisu to jakbym czytała o sobie ;)Też od pewnego czasu wiele rzeczy robię "pod bieganie" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Alu! ani się nie obejrzysz jak zgromadzisz pokaźną kolekcję medali i zaczniesz się głowić co z nimi zrobić? Miłej lektury:) Robienie wielu rzeczy "pod bieganie" to pierwsze oznaki uzależnienia hi,hi... pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę też zrobić taki wpis. U mnie to już chyba obsesja ;)

  OdpowiedzUsuń