poniedziałek, 30 lipca 2012

I've got a mail...


Na dzień dobry dzisiejszego poranka, skrzynka odbiorcza wypluła wiadomość  od organizatora Silesia Półmaraton. Zgłoszenie przyjęte, opłata zaksięgowana, numer nadany. Do startu w moim pierwszym półmaratonie pozostało 68 dni. Can’t wait! Numer startowy 51 to potwierdza.  Już z dwa tygodnie przed uruchomieniem zapisów regularnie zaglądałam na stronę, czy aby na pewno jeszcze się nie rozpoczęły. Nie ze względu na limit startujących, to tylko moja nadgorliwość i niecierpliwość. Jestem nakręcona. Moje myśli podświadomie krążą wokół biegania. Zanudzam Marido i innych Bogu ducha winnych w moim otoczeniu. 
W wolnych chwilach przeglądam blogi biegaczy, na które nie trafiłam wcześniej, dzięki Kubie
i www.formatownia.pl wszystko mam teraz w jednym miejscu :)

Teraz tylko trzeba biegać. Powrót do treningów po zabiegu nastąpił w miarę sprawnie, okres ochronny uważam za zakończony. Poprzedni tydzień  był pierwszym tygodniem,
w którym znalazło się coś więcej niż rozbieganie i mam nadzieję ostatnim zawierającym tylko trzy dni biegowe. Chcę więcej.

Pierwszy tydzień przygotować do półmaratonu, według skróconego planu FIRST wyglądał tak:6 komentarzy:

 1. Nakręcenie i koncentracja na bieg jest bardzo ważna. Ilekroć podchodzę do zawodów z biegu, to z reguły kończy się słabo. A jak mam jakiś plan, jakąś myśl, dzięki której wiem, jak pobiec, to już jest lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. O! jak fajnie, wygląda na to , że się spotkamy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia! szybko wróciłaś na biegowe ścieżki, keep running :)

  OdpowiedzUsuń
 4. @kuba - ja bez celu nie potrafię, jest dla mnie jak światło na końcu tunelu, motywuje jak nic innego

  @twoje zwycięstwo - do WPKiW mam 15 minut truchciku, pomyślałam sobie, że debiut na dobrze znanych ścieżkach i podbiegach będzie dobrym rozwiązaniem :)

  @itsfineirantuday - też jestem zdziwiona tym faktem, że udało się szybko i bez problemów (dziś było 17km, nie powiem było ciężko, ale się udało)

  OdpowiedzUsuń
 5. Celujesz w >2h? Fajnie, będę trzymać kciuki :) A kiedy jest ten półmaraton? Na Śląsku jeszcze nie biegałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marzę o ok. 2h, ale będzie ciężko, dzięki za wsparcie :) Półmaraton jest 07.10 - http://silesiapolmaraton.pl/

   Usuń