sobota, 9 marca 2013

CAŁA POLSKA BIEGNIE DLA KAROLINY

O Biegu dla Karoliny można przeczytać już w wielu miejscach, jednak zawsze jest szansa, że znajdzie się choć jedna dodatkowa osoba, która zechce pomóc i dołączyć. Takie akcje i momenty zabierają mi oddech
i sprawiają, że siłą rzeczy muszę się zatrzymać. Z jednej strony ludzka solidarność, empatia i chęć niesienia  pomocy wywołuje pozytywne emocje, z drugiej strony jest Karolina, która toczy walkę. 
Wspaniałe jest to, że nie jest w tej walce sama. Ja pobiegłam specjalnie dla Karoliny dziś i zachęcam wszystkich, aby się przyłączyli. Naprawdę nie trzeba wiele. Nie ważne gdzie pobiegniecie, jak długo i jak daleko. Liczy się każda złotówka, krok i kilometr.


Biegacze z całej Polski, łączmy się z Karoliną!

Niedługo rozpocznie się sezon biegowy. Apelujemy do wszystkich biegaczy, aby w ramach rozgrzewki w dniach 8-10 marca poświęcili chociaż jeden bieg 24-letniej Karolinie z Poznania, która od trzech lat zmaga się z nowotworem - ziarnicą złośliwą. Potrzebuje 170.000 zł na lek, który może zniszczyć komórki nowotworowe.

Wcześniej Karolina każdego roku była wolontariuszką podczas maratonów i półmaratonów w Poznaniu. Teraz sama potrzebuje wsparcia. W naszych nogach jej zdrowie.

Bieg jest korespondencyjny, czyli każdy może go odbyć w swoim miejscu zamieszkania. Wystarczy przebiec 1 kilometr i wpłacić minimum 10 zł opłaty startowej, żeby znaleźć się w rankingu na stronie MaratonyPolskie.pl. Dla pierwszych 200 osób, które wpłacą co najmniej 50 zł, firmy WikossSport i STS-Timing ufundowały okolicznościowe medale. Medal będziesz mógł odebrać 7 kwietnia podczas targów towarzyszących 6.Poznań Półmaraton lub wyślemy Ci go pocztą. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie na maila podanego przy wpłacie na tę zbiórkę.

KRÓTKA INSTRUKCJA BIEGU (z Regulaminu)
1. Dokonaj opłaty startowej min.10 zł na stronie tej zbiórki.
2. Przebiegnij w dniach 8-10 marca min.1 kilometr w dowolnym miejscu.
3. Zgłoś pokonany czas, dystans i miasto, w którym biegłeś na forum do 12 marca 2013r.
4. Jeśli wpłaciłeś min. 50 zł, skontaktujemy się z Tobą mailowo w sprawie okolicznościowego medalu (pierwszych 200 osób).
5. W ciągu 7 dni po zakończeniu biegu na stronie MaratonyPolskie.pl zostanie zamieszczony komunikat końcowy z rankingiem.

Gorąco zachęcamy do udziału w Biegu dla Karoliny. Razem możemy pomóc jej w walce z nowotworem.

Organizator
MaratonyPolskie.pl

Patronat nad biegiem sprawują: Fundacja Anny Wierskiej Dar Szpiku, Wikoss Sport, STS-Timing.
* Regulamin "Biegu dla Karoliny"

1 komentarz:

  1. w ten "łikend" też biegam dla Karoliny:) dziś z rana zrobiłem ćwierć setki;) ale trochę jeszcze jutro dokręcę:)

    OdpowiedzUsuń